Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Kurzy (nejen) angličtiny pro děti

Jak to u dětí s angličtinou často vypadá?

aneb s čím přicházejí rodiče

"Cat, red, table, apple, blue, two… tyhle slova ale náš malej dělal v jazykovkách asi tak padesátkrát!!“ říká jeden z vás, starostlivých rodičů, který přece nechce tak moc. Jen by si přál, aby někdo jeho dítě konečně naučil anglicky. Anglicky - tedy angličtinu jako celek a ne jen abecedu po dvanácté a barvy po osmé. Ani ta zvířata by vlastně nemusel sypat z rukávu jako vyjmenovaná slova. A když se to vezme kolem a kolem, umí ten náš klučík ještě nějakou jinou větu kromě „Hello, I am Petr.“???"

Přečtěte si náš článek Děti a angličtina - Jak na to, aby lekce nesly ovoce?.

Jak učíme děti v Perfect World?

Z lekcí pro děti u nás v Perfect World si Vaši nejmenší odnášejí to nejcennější- umění používat cizí jazyk.  Naši specializovaní lektoři učí Vaše děti dle plánů, které byly přímo na tuto výuku vytvořeny - děti od první lekce vytvářejí své vlastní věty a nenosí si domů seznamy slovíček, které je třeba se naučit. Učí se už přímo u nás ve škole - a chodí domů s vědomostmi v hlavě, ne na papíru.

Jak velké jsou dětské kurzy?

Výuka pro děti u nás probíhá ve skupinkách po 2, 3 a maximálně 4 dětech, a to především proto, že děti pro svůj pokrok potřebují skutečný zájem lektora a velmi individuální přístup. Takto malé skupinky zaručují postup Vašeho dítěte dopředu, protože vše, s čím mělo nebo má problémy, vždy oslovíme, budeme na tom pracovat a pomůžeme mu tento blok hladce a srozumitelně překonat.

Jak často, kdy a s kým dítě na kurzy chodí?

Pokud má Vaše dítě ještě kamaráda či kamarádku, který/á by se chtěla učit s ním, ušijeme Vám lekce přímo na míru- Vy si můžete určit čas a my se jen přizpůsobíme.

Pokud přivedete Vaše dítě samotné, na základě jeho úrovně vybereme vhodnou skupinku s podobně starým dítětem a co nejvíce se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem.

Ideální intenzita u dětí je stejná jako u dospělých, a to dvakrát týdně, určitě je však možné chodit i jednou týdně, záleží na úrovni Vašeho dítěte, vašich časových možnostech a naší vzájemné domluvě. Dětské kurzy většinou trvají 60 minut, výjimečně pak i 90minut, především u starších dětí (13 a více let). S touto intenzitou začne Vaše dítě angličtině brzy rozumět a samostatně ji používat. První výsledky bývají vidět po několika týdnech.

 Jazykové kurzy pro děti | Perfect World, Jazykové škola v Plzni

Kolik dětské kurzy stojí?

2- členná skupinka

60 minut 300 Kč/dítě
90 minut 400 Kč/dítě

 

3-4 členná skupinka

60 minut 250 Kč/dítě
90 minut 350 Kč/dítě

(v cenách není započítáno DPH, které je 21%)

Chci, aby se mé dítě opravdu naučilo cizí jazyk - jak a kdy jej přihlásit?

Chcete-li své dítko přihlásit, můžete tak učinit kdykoli během školního roku buď telefonicky prostřednictvím kteréhokoli z našich kontaktů. Rádi Vám poradíme, jsme tu pro Vás!

Co na kurzy říkají jejich účastníci?

Přečtěte si reference rodičů i dětí samotných!