Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Dětský jazykový tábor očima dětí

Přečtete si krátké povídání o tom, jak dětský jazykový tábor vidí přímo děti, které se ho zúčastnili.

Mami, tati,

Je tu hezky, svítí sluníčko a někdy taky prší. Ale to nevadí. Nejdřív jsme se ráno s Filipem mračili a holkám to taky vadilo, to pršení, víte. Pak se blbě chodilo na snídaně a holky byly zmoklý jak slepice, tak se nám ani moc nelíbily, a to už sem vám chtěl skoro volat.

Ale Domi s Lůcou se nás pak ptaly, jestli jsme z cukru. A všichni křičeli, že neeee! A já jsem se musel podívat pod mikinu, a pak jsem si vzpomněl! Že taky nejsem, vlastně! A byla to žvanda, běželi jsme na rozcvičku do takovýho obrovskýho stanu! A ta rozcvička byla anglicky a my jsme musely po Lůce opakovat třeba "jump" a "sit". A já si pamatuju, co to znamená, znáte to taky, nebo jsem už chytřejší? No, tak co???

Hele, mami, máme hodinu vždycky ráno a odpoledne, nejdřív se mi tam moc nechtělo, na ty hodiny, víš. Ale my vůbec nesedíme na židlích! A nejsou tady žádný lavice. Většinou si opíšeme slovíčka z tabule a pak se je nějak speciálně asi učíme (to nevím jistě, říkal to tady jeden takovej chytrej kluk, myslím, že tomu rozumí, ale fakticky), ale pak- a to je hlavní- to chápu taky, že je jako dobrý- pak mluvíme. No jako normálně, víte, Říkáme různý věty s těma slovama a já mluvím, ty jo, anglicky! Třeba řeknu už skoro všechno o vás a taky umím říct to…no…teď nevim, ale je toho fakt hodně. Dokonce píšeme i úkoly. A mě to nevadí, to nechápu. Ale myslím, že mi pak ve škole asi zase budou vadit, ještě si nejsem úplně jistej.

No, a mezi těma hodinama je to taky skvělý prostě! Máme čtyři týmy, my se jmenujeme Snakes, jako hadi, víte, je to strašně vtipnej název, ale to byste asi nepochopili. V těch týmech hrajeme celotáborovou hru, to je taková hra, co jakoby trvá celej ten tábor, jo. A je to docela pěkně těžký, abysme vyhrávali furt. Taky se nám to pořád nevede, ale řekl bych, že jsme dost dobrá skupina. Vyrábíme třeba letadýlka, hledáme schovaný slovíčka, běháme nebo sbíráme různý věci, co jsou strašně důležitý, ale taky tajný, to se nesmí teď nikdo dozvědět, tak to radši nenapíšu, jo, ale nezlobte se. Já už jsem tu přísahal, že to neřeknu.

Dětské jazykové tábory

 

Jazykové tábory pro děti

A pak večer, to je možná nejlepší- vždycky Ondra a Lůca a Domi (to jsou naši vedoucí a učitelky, víte) udělají oheň a my po večeři sedíme kolem toho ohně a normálně Domi umí hrát na kytaru. To je fakt skvělý, protože hraje třeba Okoř nebo Buráky a taky anglický písničky, co jsme se tady už naučili, no a my zpíváme všichni dohromady. Jako je to dost nahlas, ale mě to strašně baví, tak to ani nevim jistě. Pak si vždycky povídáme, Domi třeba někdy češe holky a já si asi přeju, abych měl taky ty dlouhý vlasy. Hm, ale spíš je mít nebudu, co? No jo.

Pak chodíme spát, ale nikdy se nám nechce, tak Domi a Lůca chodí s náma do koupelny a pomáhají nám si čistit zuby a holkám rozplétají ty copánky a pak si taky myjeme obličej a pak už prej šup do hajan. Často se mi tu ani nic nezdá, ten chytrej kluk, co asi všemu rozumí, říká, že je to dobrý, že prej když nemám sny, znamená to, že můj život je dostatečně dobrej. To nevim, ale když nad tim tak přemýšlím, bude to pravda.

Mami, hele, nemusíte jezdit, ale pošlete nějaký prachy, rovnou bych si to tady zamluvil i na příští rok!

Peter (to je anglicky, kdybyste to náhodou nepochopili.)

Termíny na rok 2017:

  • týdenní běh 9.-15.7. 2017 (neděle-sobota)
  • týdenní běh 16.-22.7. 2017 (neděle-sobota)
  • týdenní běh 30.7.-5.8. 2017 (neděle-sobota)
  • týdenní běh 20.-26.8. 2017 (neděle-sobota)

Místo: Lesy mezi Čižicemi a Nebílovy na Plzeňsku

Cena: 4 700 kč (bez DPH)

(Cena je splatná před táborem, je možná individuální domluva na splátkách až do konce roku 2017)

Maximální počet dětí: 10

Výuka angličtiny: 30 vyučovacích hodin

Chcete vědět víc, pak neváhejte a...

pište : posta@perfect-world.cz
volejte : +420 608 618 889
ptejte se : Perfect World, Vondruškova 1 (Bolevecká náves), Plzeň 

Pro přihlášení stačí napsat či zavolat a my Vás budeme kontaktovat!

 

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.