Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Novinky

 

 

 

Online webinář: Jak se anglicky zaručeně nikdy pořádně nenaučit?!

Online webinář: Jak se anglicky zaručeně nikdy pořádně nenaučit?!

... aneb hlouběji o pěti základních chybách, které nám brání dosáhnout našich cílů v cizím jazyce

Mluvit anglicky je cílem a životní metou mnoha z nás. Přesto nás tato cesta často stojí spoustu energie a výsledky nejsou vždy takové, jaké bychom si přáli. Občas se zamotáme do bludného kruhu a ne a ne se z něj dostat ven. 

Víte, co Vás na Vaší cestě k vysněné angličtině brzdí? 

Více informací

Česko-anglický webinář: Jak se naučit cizí jazyk tak jednoduše jako mateřský?

Naše mateřština je něco, co ovládáme bez jakýchkoli problémů. Nemusíme vůbec řešit, jakého je které slovo rodu, jaký pád máme zvolit, jak vypadá to a to sloveso v minulém času, zda jde o podmínkovou větu nebo ne apod. Prostě to "přirozeně" víme.

No jo, jenže "problém" je, že naše mateřština je čeština. Jazyk, který moc do světa není a který nám pohodičku v zahraničí nezajistí. A proto si lámeme hlavu s angličtinou/ němčinou nebo jiným cizím jazykem - abychom se domluvili a nebyli za tatary. 

Jenže učení se těchto jazyků nám jde většinou tak nějak hůř.

Více informací

Hledáme lektory angličtiny!

Hledáme lektory angličtiny!

Znáte někoho, kdo umí anglicky (nebo německy či jiným jazykem) a myslíte, že by se mu u nás mohlo líbit? 

Zájem o to, jak učíme u nás v Jazykovce se srdcem, roste. Od února jsme například začali učit v Hotelové škole v Plzni, v Pekařství Jílek v Blovicích nebo jsme byli požádáni o otevření dalších kurzů v Monteferru Hrádek a.s., kde učíme stále více. Naše práce má opravdové výsledky a naši lektoři jsou profesionálové, kteří na sobě neustále pracují. 

Protože naše manažerka momentálně v dubnu očekává čtvrté miminko, budeme určitě potřebovat další posilu. Na začátku je u nás nutné projít osobním pohovorem a následně tréninkem lektora, který předá budoucímu lektorovi veškeré funkční know-how naší práce v praxi. Předtím, než jej vůbec pustíme do první lekce, si několikrát vyzkouší a zažije, že na to má! 

Naším lektorů jsme především všudypřítomnou oporou, ale zároveň po nich vyžadujeme velmi dobře odvedenou práci. Více si o nás všech můžete přečíst zde  nebo doporučujeme strávit pět minut s článkem našeho headteachera (hlavního lektora) Lukáše Berky o tom, Jaké to je být členem Perfect World

Pokud Vás to láká nebo máte tip na vhodného človíčka k nám, dejte nám prosím vědět - oceníme to! 

Více informací

Živý webinář "Letos tu angličtinu už opravdu nakopnu!"

Novoroční předsevzetí. Všichni je známe, občas si je dáváme, ale málokdy se nám daří jich dosahovat. Učení se cizích jazyků bývá mezi nimi velmi často a na otázku, jak vypadají na konci roku výsledky, si můžete odpovědět sami.  Nebylo by skvělé tento nešvar změnit a letos s tou...

Více informací