Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Jazykové tábory

Tábory s angličtinou

 

Hledáte letní tábor pro své dítě, který ho naučí postarat se samo o sebe, být zodpovědné a navíc mluvit anglicky? 

Nebo byste rádi zamakali na své angličtině či němčině uprostřed nádherných lesů a poznali učení, kterému rozumíte?

K tomu jsou tady naše tábory s angličtinou či němčinou pro děti či dospělé - nebo letní intenzivní kurzy, které Vás skutečně naučí!

ať už jste úplní začátečníci a nebo pokročilí, s naším táborem ztratíte všechen ostych z mluvení, který jste doposud měli! 

Tábory s Perfect World mají hlubší podtext - u nás nejde jen o týden pohody a zábavy, ale o pořádný pokrok, hromadu úkolů a tvrdou práci na sobě sama, která nese ovoce. 

Získejte zdarma 3 tipy, jak si vybrat tábor a nespálit se. Videotipy vám pošleme do e-mailu!

Dětský jazykový tábor

Tábor pro děti je tábor pro děti ve věku od 8 do 15 let, které mají rádi přírodu, aktivity, zábavu a kamarády. Je zastřešený celotáborovu hrou, díky které se Vaše dítě naučí pracovat s ostatními, respektovat je, a mít rádo samo sebe.

Každý den je plný pohybu, kreativity, smysluplného učení a dobrého jídla. Naše dětské tábory pro nás představují jedno z nejkrásnějších období celého roku, protože děti díky nim udělají opravdový pokrok ve své angličtině, začnou si věřit a odjíždí s úsměvem na rtech. 

Od roku 2019 pořádáme pro děti pouze PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S ANGLIČTINOU. 

Tábor s angličtinou pro dospělé

To se jen tak nevidí, že? Ne, opravdu táborů pro dospělé moc není. Ty naše jsou plně zaměřené na Váš pokrok v angličtině nebo němčině - obsahují přehršel jazykových aktivit, vyvážený program, výbornou stravu a celkovou péči o Váš pokrok a spokojenost. 

Náš tábor pro dospělé je vhodný jak pro teenagery mezi 15-20 lety připravujícími se například na maturitu, studenty středního věku, kteří s tou angličtinou/ němčinou stále ne a ne hnout, a klidně i kohokoli staršího, kdo se nebojí na svém cizím jazyce pořádně zamakat!

Perfect World léto

Víkendové pobyty s angličtinou

Abyste se k táborům a učení v přírodě mohli vracet i v průběhu roku a nemuseli čekat na léto, s láskou pořádáme i víkendové pobyty s angličtinou, a to jak pro děti, tak dospělé. 

Víkendovky jsou ideální výplní volného víkendu, o kterém byste chtěli, aby si Vaše dítě zase o kus víc srovnalo angličtinu, trošku se rozpohybovalo a přeplo z režimu "musím" na režim "chci" a "těším se". Víkend pro děti je vždy veden majiteli Perfect World s.r.o., kteří dětem dávají své nejlepší a vyžadují po nich to samé. Výsledek je zaručen. 

Víkend s angličtinou pro dospělé jsou tři dny plné smysluplného učení, zajímavých aktivit, výborného jídla, pohybu a inspirace. Vhodný je pro každého, kdo chce udělat něco pro sebe, ale moc odpočinku nečekejte :-)

---------------------------------------------------

Zajímá Vás, co si o letním jazykovém táboře myslí děti? Přečtěte si jejich milé povídání o tom, jak se jim tábor líbil. 

Informace pro rodiče, kteří by rádi dali své ratolesti na letní jazykový tábor.

Chci se přihlásit na letní tábor