Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Kariéra v jazykové škole Perfect World

Před přečtením nabídky práce u nás doporučujeme přečíst si článek Lukáše Berky, dlouholetého lektora Perfect World.

--------------------

Přemýšlíte o změně práce, ale stále nemůžete najít nic, co by Vás nadchlo?

Uvědomujete si, že bez práce nejsou koláče a jste připraveni pro svou práci snů mnohé obětovat?

Pak by Vás mohlo zajímat to, jak to funguje u nás v Perfect World. Snažíme se o Dokonalý svět, o to, aby se u nás lidé cítili dobře a zároveň ze sebe vydávali své nejlepší. Proto je práce na každé pozici u nás tvrdý boj, který nemůže bojovat někdo, kdo má strach nebo se při každém pádu vzdává. Jedna věc u nás funguje o dost jinak než u většiny ostatních zaměstnavatelů. U nás je na Vaši práci vidět. Znamená to, že pečlivě sledujeme, jak pracujete zrovna Vy a proč. Nic nenecháváme náhodě a za nic se u nás neschováte. Buď svůj boj prohráváte nebo vyhráváte.

Když ale prohráváte v Perfect World, neznamená to, že skutečně prohráváte. Jsme tu vždycky pro Vás. Když potřebujete s čímkoli pomoci, poradit či inspirovat, jsme připraveni být teď a tady tam, kde nás chcete. Nikdy Vás nenecháme na holičkách a nikdy Vás nezradíme. Jedinou podmínkou, kterou pro to máme, je důvěra. Potřebujeme Vám věřit. Cítit, že to myslíte vážně, že tomu věříte a že jste přesvědčeni o tom, že naše společná práce má smysl.

Není to jednoduché a není to pro potížisty, kteří mají každý druhý týden rýmičku, ani pro jasnovidce, kteří už teď ví, že to asi nezvládnou. Pro takové slabochy u nás není místo. V Perfect World pěstujeme lidi se silným smyslem pro hodnotné věci, se silným zájmem o pomoc druhým v tom nejobyčejnějším slova smyslu a se silnou touhou měnit svět k lepšímu. Pokud se mezi ně nezařazujete, nechoďte k nám, není tu pro Vás místo. Ale pokud se umíte usmát, umíte druhým podat pomocnou ruku a umíte jednat otevřeně, zkuste to s Perfect World. A třeba z Vás nebude jenom lektor. Třeba budete stát v čele něčeho, co bude znát celý svět. Třeba.

 

Nemáme malé cíle. Protože nejsme malí lidé. Pojďte s námi věřit, že Perfect World je možný.

Pozice: U nás si musí každý své renomé vyšlapat od nuly. Přijímací pozice je tedy učitel. Pokud budete úspěšní, může z Vás vyrůst i manažer pobočky.

Kdy: Kdykoli. Klidně hned.

Kam: Pokud si to lajznete, pošlete svůj životopis a motivační dopis na personalista@perfect-world.cz

Heslo: Chci plně využít svůj potenciál!