Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Jazykové kurzy v Plzni

 

Kvalitní a levné jazykové kurzy Plzeň:

Nabízíme několik jazykových kurzů, které jsou naplánovány na celý den. Můžete si vybrat z naší nabídky ranních, odpoledních a večerních jazykových kurzů. Kvalitní a efektivní výuka jazyků v Perfect World.

 

 

- Jazykové kurzy angličtiny:

 Jazykové kurzy angličtiny - Pokud se učíte angličtinu dlouho, ale stále to není ono, nezoufejte! Stačí si vybrat náš kurz angličtiny a kontaktovat nás, s námi už to nebude jako dřív!

 

Učíte se anglicky už celkem dlouho, ale stále to není ono? Máte doma plný šuplík učebnic, ale když přijde na akorát, máte v krku knedlík? Nezoufejte!

>> více o Jazykovém kurzu angličtiny

 

- Jazykové kurzy němčiny:

 Jazykové kurzy němčiny - Umíte ´der Hund´ a další slovíčka vám dělají problémy? Nezoufejte! Stačí si vybrat z náš kurz němčiny a kontaktovat nás, s námi už to nebude jako dřív!

 

Tak trochu německy umíte, ale kloudnou větu dohromady nedáte? Víte, že s aktivní němčinou budete mít úplně jiné možnosti, a chcete to dokázat? Pomůžeme Vám!

>> více o Jazykovém kurzu němčiny

 

- Jazykové kurzy francouzštiny:

 Jazykové kurzy francouzštiny - Líbí se vám francouzština, ale nevíte jak na ní? Nezoufejte! Stačí si vybrat náš kurz francouzštiny a kontaktovat nás, s námi už to nebude jako dřív!

 

Francouzština se Vám líbí, ale nevíte, jestli byste se zvládli naučit další jazyk? Trochu se bojíte výslovnosti a nevíte, jestli jí vlastně skutečně využijete? Odhoďte předsudky!

>> více o Jazykovém kurzu francouzštiny

 

- Jazykové kurzy italštiny:

 Jazykové kurzy italštiny - Máte rádi pizzu, ale objednat si ji nedokážete? Nezoufejte! Stačí si vybrat náš kurz francouzštiny a kontaktovat nás, s námi už to nebude jako dřív!

Do Itálie jezdíte rádi, nejraději byste se tam přestěhovali, ale ten jazyk, to tedy nic moc? Říkáte si, že italsky se přeci mluví jen tam a v žádné jiné zemi, a proto to moc k ničemu není? Přestaňte se odrazovat!

>> více o Jazykovém kurzu italštiny

 

- Jazykové kurzy španělštiny:

 Jazykové kurzy španělštiny - Chcete se podívat jinam, než do Chorvatska? Stačí si vybrat náš jazykový kurz španělštiny a kontaktovat nás, my španělsky umíme a naučíme to i vás!

Španělština je krásný jazyk, ale je to spíš jen takový Váš sen? Kde byste takovou španělštinu přece také využili, že? Stop výmluvám!

>> více o Jazykovém kurzu španělštiny

 

- Jazykové kurzy ruštiny:

 Jazykové kurzy ruštiny - Z ruštiny jste maturovali a už si nic nepamatujete? Stačí si vybrat z naší nabídky kurzů ruštiny a kontaktovat nás, všechno se změní! Kromě nás, samozřejmě!

Že jste se rusky učili ve škole a dokonce jste z ní maturovali, nic si ale přesto nepamatujete? Je to stejně takový zastaralý jazyk s nánosem špíny, který se Vám vlastně moc nelíbí? Kdepak!

>> více o Jazykovém kurzu ruštiny

 

- Individuální jazykové kurzy:

 

Potřebujete se rychle připravit na blížící se pobyt v zahraničí? Máte spousty práce a potřebujete, abychom se časově přizpůsobili? Potřebujete si zlepšit komunikaci v cizím jazyce v konkrétním oboru? Pokud odpovídáte ANO, pak jsou soukromé hodiny v pohodlí jazykové školy Perfect World přímo pro Vás!

>> více o Individuálním jazykovém kurzu