Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Chci se naučit cizí jazyk

Chcete se už konečně naučit mluvit cizím jazykem?

Nebo už trošku mluvíte, ale není to žádná sláva, a chcete se zlepšit?

Tak hurá do toho!

Stačí se odhodlat a pak už si jen vybrat, jestli Vám více vyhovuje kurz nebo soukromé lekce! Stručně a přehledně Vám shrneme základní znaky obou těchto variant:

Kurzy

variabilita… v našich kurzech může být až 6 studentů, máte tedy možnost poznat různé přízvuky a pořádně prozkoušet své porozumění
stanovené termíny… dny a časy studia v kurzu jsou pevně stanovené, znamená to tedy, že si své studium můžete přesně naplánovat. Víte například, že každé pondělí a středu večer máte plné, protože jdete na kurz. Nikdy si tam nic jiného nenaplánujete.
velká intenzita… kurzy probíhají 2x týdně po dobu 2,5 hodin. S touto intenzitou je skutečně možné za 2 měsíce udělat pokrok o půl úrovně dopředu. A to skutečně není málo.
nízká cena… kurzy jsou samozřejmě levnější, než soukromé lekce, protože studentů je v kurzu více, a proto je to možné. Minimální počet pro otevření kurzu u nás jsou však 2 studenti, v tomto případě máte pak velké štěstí, a kurz Vás skutečně vyšel velmi výhodně.

 

Soukromé lekce

přizpůsobivost… v soukromých lekcích se Vám dokážeme 100% přizpůsobit jak časově, tak obsahem. Jsou proto vhodné v případech, kdy se potřebujete věnovat konkrétnímu tématu či přípravě na specifický úkol, cestu či je pro Vás klíčové zlepšit se velmi rychle.
přístup… přístup v soukromých lekcích je logicky ještě o něco osobnější než přístup v kurzu. Lektor je v soukromé lekci pouze pro Vás, soustředí na se všechny Vaše rezervy i silné stránky, dokáže s nimi pracovat a těžit z nich to nejcennější.

Nyní máte alespoň přibližnou představu o tom, co každá z těchto forem studia obnáší – pokud se o kterékoli z nich chcete dozvědět o trošku více, přejděte na kurzy nebo na soukromé lekce :-)