Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Webinář: Rozumějte textu a poselství písně Bohemian Rhapsody od Queen

 

My z Perfect World jsme pro Vás připravili poslední "volný" (zdarma) webinář, tentokrát na krásné téma...

Hitem posledních měsíců se bez debat stal film Bohemian Rhapsody. Film o bezedné vůli, touze, chuti. Film o snech a výsledcích. Film o jedné z největších hudebních legend, která kdy chodila po tomto světě. Název tohoto filmu jste jistě již všichni slyšeli. Velmi pravděpodobně jste jej již i shlédli v kině. Víte ale, co tento název vlastně znamená? A o čem je celá píseň "Bohemian Rhapsody", po níž je tento film pojmenován? 

Rozumět písničkám, které nejsou česky, je cíl mnoha studentů angličtiny. Bohemian Rhapsody je však jednou z těch, u které nestačí jen slepě přeložit slova, a je Vám hned jasné, že kluk-potkal-holku-a-teď-jsou-zamilovaní. Kdepak. 

A právě proto, že Bohemian Rhapsody je film, jež si zaslouží naší pozornost, může nás obrovsky inspirovat a dodat kuráž, a navíc není tak úplně jednoduché porozumět jeho klíčové písničce, ale toto porozumění Vám může poskytnout ještě mnohem silnější prožitek nejen z ní, ale i z celého filmu a dokonce z toho, co si z něj odnesete, jsme se rozhodli Vám s tímto pomoci. 

Připravili jsme pro Vás webinář plný kvalitního vysvětlení jednotlivých slov, jejich spojení, myšlenek, které vyjadřují. Webinář česko-anglický, který Vám zajistí plné porozumění, ale zároveň Vám poskytne výzvu v učení a chápání angličtiny a povzbudí Vás do dalšího studia! 

Pokud s námi toto nechcete prošvihnout, rezervujte si své místo na neděli 13.1. od 20h - živě se na Vás bude těšit naše manažerka Dominika Pašková. 

 Bohemian Rhapsody