Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Výukové videotipy

Chtěli byste se trochu zlepšit v cizím jazyce, ale učebnice nejsou Vaše parketa?

Nechcete nikde hledat pravidla, která Vám stejně nedávají smysl?

Tak zkuste naše videotipy! Vytváříme je tak, aby Vám co nejsnadněji vysvětlily to, čemu jste roky nerozuměli a už jste nad tím možná i zlomili hůl!

 

Tip č.2: Jak se učit slovíčka

Není učení slovíček zrovna Vaše silná stránka? Rádi byste v tom byli efektivnější? Pokud chcete tuto svoji schopnost skutečně někam posunout, mrkněte na náš videotip, který Vám pomůže :-) 

Více informací

Jak se učit (anglická) slovíčka?

Nejste moc spokojeni se svojí slovní zásobou a rádi byste se tu a tam naučili něco nového? Jenže jakmile se do toho pustíte, zjistíte, že si stejně nic napamatujete? 

S tímto problémem válčí opravdu hodně studentů angličtiny i jiných jazyků - my Vám dáme dva tipy na to, jak se učit slovíčka tak, abyste je byli schopni použít v reálném světě. Neváhejte a mrkněte na náš videotip:

Více informací

Anglické slůvko WORTH - jak na něj?

Anglické slůvko WORTH - jak na něj?

Pokud anglické slovíčko "worth" znáte, možná víte, že to s ním není zas až tak jednoduché. Pokud jej neznáte, nevadí, alespoň se s ním rovnou naučíte pracovat správně :-) 

Náš videotip Vám prozradí, co přesně znamená, a také, jak s ním pracovat tak, aby všechno bylo tak, jak má :-) 

Více informací

Zaměřeno na: TOO a ENOUGH

Anglická slůvka "too" a "enough" jsou v angličtině krapet náročná na použití. "Too" znamená "příliš" a "enough" pak "dost/dostatečně". Pokud si jejich použitím nejste na 100% jisti, mrkněte na náš aktuální videotip - pomůže Vám :-) 

Více informací

EVERY(body/thing) vs. ALL

EVERY(body/thing) vs. ALL

Vyznáte se v rozdílu mezi anglickými slovy "every" a "all"? Jsou trošku zavádějící, protože se jejich významy částečně překrývají, ale pravidla mají každé svá. Pokud si jimi nejste úplně jisti, věnujte chvilku našemu videotipu, pomůže Vám. :)  

Více informací