Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Ukázková lekce smysluplného učení v Perfect World

Rádi byste se naučili cizí jazyk, ale nechcete svůj pokrok svěřit do rukou jen tak někomu?

Způsob učení a kvalita lektora má velký vliv na to, jakou cestou se bude Vaše schopnost skutečně se domluvit ubírat. Možná se shodneme na tom, že úplně nejlepší je si vše zkusit na vlastní kůži. To, co vyhovuje jednomu, ještě vůbec nemusí být to pravé ořechové pro druhého, a proto stojí za to udělat si chvilku času a zjistit, jaký šálek kávy je právě ten Váš!

Přestože jsme již součástí životů mnohých spokojených studentů, víme, že pro Vaši důvěru může být důležité si nás zažít na vlastní kůži. A právě proto pořádáme každý měsíc ukázkovou hodinu zdarma. Tato hodina Vás vtáhne do děje a způsobí, že si nejenom uděláte obrázek o tom, jak učíme, pochopíte, proč to funguje, ale také si sami mnohé odnesete. Zažijete 60 minut zájmu o Vás a Váš pokrok, dostanete mnoho možností k vlastnímu vyjádření, budete moci komunikovat vše, co cítíte, co Vás zajímá a z čeho máte strach. V ukázkové lekci Vám dáváme prostor k tomu, abyste nám ukázali, co umíte nebo neumíte, a prostřednictvím naší metody pracujeme na Vašich slabinách a posilujeme silné stránky.

Těšit se můžete na to, jakým způsobem u nás učíme slovíčka a gramatiku a také na způsob, jak vše procvičujeme a způsobujeme tak, že si vše pamatujete již z lekcí a nemusíte s tím doma trávit hodiny nudného biflování. Metoda Perfect World je promyšlená a navržená tak, abyste při hodinách byli co nejvíce aktivní a neměli možnost se „ulejvat". Zapojujeme Vás, věnujeme se Vašim problémům a nasloucháme. Můžete se těšit na maximálně šest studentů, stejně tak, jak je tomu v našem kurzu, na krásné prostředí našich tříd, zájem našeho lektora a něco dobrého k pití. Pokud budete po ukázkové lekci mít zájem o přesné určení Vaší úrovně a konzultaci o nejvhodnějších možnostech Vašeho studia u nás, naše manažerka Vám bude plně k dispozici.

Tak neztrácejte čas a přihlaste sebe, své blízké nebo zkrátka kohokoli, komu by tato hodina mohla pomoci udělat to správné rozhodnutí! 

Ukázkové lekce realizujeme vždy po domluvě. 

Stačí napsat na posta@perfect-world.cz nebo zavolat na 608 618 889!