Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Táborové běhy 2015

První běh letního tábora pro dospělé je za námi. Byl to skvělý týden plný dřiny, úsměvů, náročných chvilek, přemýšlení, srandy, anglických scének, rozhovorů, radosti, povídání, procházek ... a ... zkrátka všeho, co se alespoň trochu týká angličtiny. Moc jsme si to užili, děkujeme všem, kteří byli s námi!

Jestli i Vy chcete konečně hnout se svojí angličtinou, přihlaste se také!

Co říká na tábor s angličtinou jeho účastnice Karin z Prahy, která jej absolvovala s dcerou Katkou?

Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit Vašeho kurzu, který mi dal nejen spousta zážitků, ale také jasněji, co se angličtiny týče. Sešla se dobrá parta. Lektoři dělali vše, abychom se tady cítili dobře. Moc díky za jejich trpělivost a laskavost. Také, co se jídla týče, jsme byli maximálně spokojeni. Doufám, že okolnosti příští rok dovolí a sejdeme se opět zde. Bylo by fajn, kdyby kurz trval o něco déle, abychom si odvezli ještě více.Moc děkuji a přeji hodně štěstí! Karin.

 

Přemýšlíte, že byste jeli na tábor s angličtinou a zajímá Vás, jak to na takovém táboře vypadá?

Trošku se obáváte toho, jak zapadnete do kolektivu?

Nejste si jisti, jestli je Vaše angličtina pro taková tábor vhodná?

Věřte nebo ne, naše tábory jsou úplně pro každého - mladé, staré, chytré, hloupé, začátečníky i pokročilé. Je úplně jedno, kolik Vám je let, jak dlouho se angličtinu učíte, jak dobře ji umíte používat a nebo proč se ji chcete naučit.

Stačí, abyste se skutečně chtěli zlepšit, a měli chuť na sobě pracovat. Podívejte se na video z druhého běhu tábora pro dospělé z roku 2015 a udělejte si alespoň trošku obrázek o tom, jak to na takovém táboře chodí :-)