Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Pravidelná sdílená Studovna angličtiny, němčiny či španělštiny

Máme pro Vás naprostou novinku, která vzniká proto, aby Vám pomohla naučit se samostatně učit, ale zároveň poskytla pravidelné zázemí ke sdílenému studiu rovnou tří možných jazyků - angličtiny, němčiny či španělštiny. 

Co pravidelná Studovna vlastně je?

Jde o projekt, který realizujeme pravidelně vždy jednou měsíčně ve vypsaných termínech, vždy v soboty ráno od 9 do 12h u nás ve společenské místnosti jazykové školy Perfect World. Na tuto akci může dorazit naprosto každý z Vás a jediné, co je třeba mít, je chuť se učit/naučit/přiučit/doučit jeden z výše uvedených jazyků (aj, nj, šj) a mít jasno v tom, že pro to budete muset něco udělat :-). 

Na začátku celého setkání proběhne zjištění Vašich cílů v daném jazyce a Vašeho očekávání na daný den. Následně je navržen postup a cíl tohoto konkrétního dne a hurá, jde se na studium! 

Kdo Pravidelné studovny vede? 

Tyto akce vede naše ředitelka Dominika Pašková, která je schopna dodávat tuto službu ve výše uvedených jazycích (aj, nj, šj). Má bohaté zkušenosti s jejich výukou i studiem, hodnotné informace o technologii učení se a zná případné vhodné zdroje. Zároveň dokáže zhodnotit aktuální jazykové úrovně i příčiny případných nezdarů, nastavit adekvátní cíle a zajistit podporu na cestě k nim. 

Jak celá akce probíhá? 

Dominika Vám na základě Vaší aktuální situace a potřeb nastaví vhodný cíl na daný den a zvolí několik různě se prolínajících cest k jeho dosažení. Můžete se těšit na to, že budete tvořit vlastní věty na gramatiku či slovíčka, konverzovat jak s Dominikou, tak s ostatními studenty, sledovat videa, popisovat obrázky, překládat, dělat poslechy atd. Sdílená studovna nabízí množství způsobů, které Vás přivedou k vysněnému cíli a zároveň Vás naučí být ve studiu samostatnými. Můžete počítat i s tipy na to, jak se učit opravdu efektivně, či na to, co raději nedělat. 

Sdílená studovna probíhá vždy do 10.30h, kdy je 10 minut přestávka, a následně pokračuje do 12h. Ke konci se shrnují přínosy z dne + se zadávají úkoly ke splnění do dalšího bloku. 

Rozpis Sdílených studoven na rok 2019? 

Každá Sdílená studovna se koná vždy v sobotu od 9-12h, a to v termínech: 

                   7.9.          5.10. 

                  26.10. 

9.3.             16.11. 

6.4.           7.12. 

20.4. 

11.5. 

1.6. 

22.6. 

Pro koho je Studovna vhodná? 

Pro téměř každého. Můžete být naším studentem soukromých lekcí, kurzů nebo třeba firemních kurzů, nebo u nás vůbec studovat nemusíte. Můžete se daný jazyk učit už roky, nebo třeba jenom měsíce a nebo můžete být úplní začátečníci. Můžete mít jasně daný cíl a vědět, kam se v daném jazyce chcete posunout a nebo třeba vůbec nic takového nemít a nevědět, kudy kam. Je to skutečně jedno. Jsme profesionálové a dokážeme Vám zajistit krásný zážitek z akce ať už jste na tom tak nebo onak. 

Jediná podmínka, kterou musíte splňovat, je, že na sobě chcete pracovat a jste ochotni vzít studium za pačesy. 

Studovna

Kolik Studovna stojí? 

Jeden den studovny (9-12h) stojí 300,- bez DPH a zahrnuje: 

- péči lektorky 

- zadaný a vyžadovaný úkol (následně opravený) 

- nápoje (kávu, čaj, vodu) 

- tipy + odborné poradenství

Studovna se hradí předem vždy na základě faktury. Pokud chcete svoji rezervaci zrušit, můžete tak učinit nejdéle 24h předem - v opačném případě jsme nuceni účtovat Vám plnou cenu. Současní lektoři Perfect World mají Studovnu zdarma. 

Studovnu si také můžete předplatit dopředu - dopředu se přeplácí vždy celkem 10 Studoven (3000,- bez DPH), přičemž v takovém případě od nás jako dárek k předplatnému obdržíte 5 Vámi vybraných kusů našich příruček Anglicky stručně a jasně v celkové hodnotě 500,-. Následně si můžete předplacené Studovny rezervovat a čerpat v termínech, které Vám vyhovují. 

Jak se přihlásit? 

Jednoduše :-) Zavolejte nám na 608 618 889 nebo napište na posta@perfect-world.cz, či vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme :-)

-------------------------------

Řekli o Studovně: 

Lukáš Berka, headteacher Perfect World:

"Ať jste začátečník nebo pokročilý, chcete na sobě máknout formou řízeného samostudia? Nyní máte možnost. Intenzivní tříhodinová péče zkušeného lektora jako je Domča vás donutí si nastavit cíl, zjišťovat si nové informace a ověřit si je v praxi, je to trochu jiná forma studia, než může být člověk zvyklý, ale stojí to za to, výsledky člověk vidí velmi brzy!" 

Bára Šponerová, studentka firemních kurzů Perfect World 

... Pro mě není studovna k dohánění restů, ale je to prostor pro zvyšování mých hranic, pro konzultace s Tebou - vidím Tě jako nezávislého člověka, co mi může dát zpětnou vazbu na moji předchozí měsíční přípravu. K tomu navíc poznám angličtinu a slovní výrazy jiných lidí.  Studovna je také šance pro sdílení společných cílů - mohu vidět, jak na sobě v té samé oblasti maká taky někdo jiný než jen věčně já :-)

Míša Pihrtová, budoucí manažerka Perfect World 

Lekce s Domčou v rámci lektorské kvalifikace jsou pro mě velkým přínosem. Líbí se mi, že jsou lekce šité na míru, i když je nás větší počet - každý se věnuje tomu, co zrovna potřebuje. Lekce jsou různorodé, střídají se různé aktivity, takže se člověk opravdu nenudí. Tři hodiny uběhnou jako nic, pro mě je to opravdu velmi užitečně strávený čas.

Alena Rajwová, studentka Sdílené Studovny

"Hodina byla super. Už vím, jak trénovat pády.  Tři hodiny utekly jako voda, určitě studovnu budu využívat i nadále!"

Jan Flídr, student Sdílené Studovny

"Dnešek bych hodnotil jako všechny předchozí. Bylo to opět velice přínosné. Zjistil jsem, že věty, které píši již několik let, dělám blbě a ani ve škole mě na to nikdo neupozornil. Například "there is/are" je celkem jednoduché spojení, ale vůbec jsem o něm nevěděl."

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.