Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Ing. Petr Holeček, jednatel Kermi s.r.o. - rozhovor

Proč jsem si pro svůj pokrok vybral Jazykovku se srdcem?: Rozhovor s Ing. Petrem Holečkem, studentem Perfect World.

Ahoj, Petře, představ se nám trošku:

Jmenuji se Petr Holeček a jsem čtyřicetiletý kluk:), který vede společnost se 700 zaměstnanci. Jsem ženatý, mám dvě krásné děti, psa a kočku. Vystudoval jsem VŠE a od začátku své profesní kariéry se zabývám hlavně financemi. Kromě nich jsem zodpovědný za IT, HR a kvalitu.

Kdy ses v Perfect World začal učit a jak jsi na tom se svojí angličtinou na začátku byl?

Já jsem začal chodit do Perfect Worldu před dvěma lety. Protože jsem měl angličtinu naposledy na vysoké škole a celou svou kariéru mluvím německy, tak si asi dokážete představit, jak jsem na tom s angličtinou byl. Byl jsem na tom tak, že jsem nebyl schopen dát dohromady kloudnou větu v angličtině.

Jaká byla Tvoje vize - kam jsi se chtěl dostat a co Tě motivovalo se naučit mluvit anglicky?

Před dvěma lety jsem se zúčastnil management meetingu ve Švýcarsku a byl jsem posazen ke stolu s kolegy z Polska, Ruska - byl to takový multilanguage table, kde byla hlavním jazykem angličtina. A protože jsem na tom byl, jak jsem byl, tak to byl hlavní impuls a spouštěč k tomu, abych se zase začal učit angličtinu. Moje vize je taková, že bych se chtěl dostat do stavu, kdy budu rozumět a budu schopen vyjádřit plynně myšlenky v angličtině.

Kolik kurzů jsi v Perfect World prošel?

Vzal jsem to od podlahy a začal jsem od píky od začátečníků a postupně jsem prošel všechny kurzy až po B2b.

Co Tě motivovalo k tomu zvládnout i ten nejvyšší kurz, který v Jazykovce se srdcem mají?

Jak už jsem zmínil, jsem rozhodnutý naučit se pořádně anglicky a proto jsem chtěl projít všechny kurzy. Chtěl jsem se naučit pořádně teorii, abych na ní mohl začít stavět a začal pořádně mluvit anglicky.

Co se ve škole od začátku do konce Tvého studia změnilo?

To je pro mě těžká otázka, měnili se kolem mě hlavně učitelé. Důležité pro mě bylo, že učitelé byli vždycky vynikající a pomáhali mi v mém pokroku.

Jací byli Tvoji učitelé?

Měl jsem jak učitele, tak učitelky a vždycky byli skvělí. Vždycky se mi snažili poskytnout úplné informace a pomáhali mi, abych pochopil, jak se staví věta v angličtině, jaký čas se má použít a jak správně vyslovovat anglická slovíčka. Vždy, když jsem něčemu nerozuměl, tak jsme se k dané problematice vrátili a opakovali a opakovali...

A spolužáci?

Měl jsem spolužáky z nejrůznější oborů (studenty, manažery atd.) a také věkově jsme byli dost rozdílní, ale vždy jsme měli dobré vztahy.

Co se Ti na Perfect World nejvíce líbí?
Líbí se mi styl výuky, systém výuky, ale hlavně se mi líbí přátelský přístup, který ale nepostrádá tlak na výsledek.

A je tu něco, co bys změnil?
Není.

Co si myslíš, že tvoří kvalitní firmu?
Firmu vždy tvoří pracovníci, v tomto případě lektoři. V Perfect Worldu měli při výběru spolupracovníků šťastnou ruku. Každá firma musí mít jasnou vizi a silnou firemní kulturu. A to jsou hodnoty, které jsem v Perfect Worldu vždy cítil.

Jaký je Tvůj sen?
Chci být dobrý manager, dobrý táta a manžel. Ale hlavně bych chtěl najít life balance mezi prací a soukromým životem!

A jaký je Tvůj sen v angličtině?
Chci se dále učit a zlepšovat. Chci dostat angličtinu na úroveň mých jazykových schopností v němčině. A ta cesta bude ještě dlouhá..:)

Děkujeme za Tvoje odpovědi! Chtěl bys něco vzkázat čtenářům?
Chtěl bych vzkázat, že když už se rozhodnou zlepšit své jazykové schopnosti, tak člověk nesmí polevit a musí tvrdě pracovat a připravovat se na jednotlivé lekce. Nic není zadarmo, ale pokud člověk nepoleví, tak se výsledek jistě dostaví!

Zpět na Kurzy | Zobrazit všechny reference