Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Perfect Day

Chcete se vzdělat? 

Slyšet zajímavé přednášky z různých oborů? 

Osobně se potkat s lidmi, kteří jsou pro mnohé ikonami? 

Chcete překročit vlastní hranice, seznámit se s dalšími, navázat spolupráci, o které by se Vám ani nezdálo, zažít den, který se jiným nepodobá? 

Pak je lednový Perfect Day to, co splní Vaše očekávání!

Co je Perfect Day? 

Perfect Day jedním z projektů Perfect World, jazykovky se srdcem. Jde o vzdělávací a setkávací akci, akci plnou přednášek, poznávání se, dobrého jídla, inspirace. 

Pro koho je určen? 

Pro každého, kdo potřebuje nové kontakty, kdo rád chodí mezi lidi, kdo se rád posouvá kupředu, kdo rád poslouchá, co ostatní říkají, kdo rád předává informace, které perfektně ovládá, kdo hledá inspiraci a podporu. 

 perfect day

perfect dayperfect day

perfect day

Co můžete od Perfect Day čekat? 

Perfect Day začíná networkingovou (seznamovací) hrou a pokračuje 5 bloky přednášek. Každý blok trvá 45 minut, během nějž si účastníci mohou vždy vybrat jednu ze dvou přednášek různých spíkrů. Takto je tedy během celého dne možné vidět / zažít / být součástí 5 přednášek. Mezi bloky je vždy 30min přestávka na občerstvení, networking a cokoli, co potřebujete :) 

Kdy se Perfect Day koná? 

4. Perfect Day se koná v sobotu 16/6 od 10- 17h. 

Jaký je na akci vstup? 

Aktuální vstup na Perfect Day je 500,- bez DPH. Tato částka zahrnuje veškeré občerstvení na celý den (formou švédských stolů), přednášky, networking a závěrečné překvapení ve formě dárkové taštičky plné voucherů a (výhodných) nabídek od našich partnerů. 

Tato částka je splatná předem a pokud se přihlásíte, je možné Vaše přihlášení bezplatně zrušit nejdéle týden předem. 

Vstupné se platí na základě faktury, kterou Vám vystavíme v návaznosti na Vaše přihlášení na email posta@perfect-world.cz, telefon 608 618 889 nebo můžete vyplnit i formulář zde níže. 

Ohlasy na 3. Perfect Day (20/1/2018)

Jana Grolmusová, G-interiér

"Domčo, chtěla bych tobě a tvému manželovi moc poděkovat za báječný den.

Na Perfect day jsem byla poprvé a byla jsem nadšená. Zajímaví lidé, vynikající spíkři (někdy jsme měli opravdu těžké rozhodování, na jakou přednášku jít), skvěle postavený program. Bylo moc fajn potkat lidi, které už znám z minulých setkání a seznámit se s novými. 

A velké ocenění za občerstvení. Předpokládám, že koláče zase pekl Ondra - absolutně skvostné. Také jsem si pochutnala na řízcích - a je to umění je upéct šťavnaté a tak, aby byly křupavé i zastudena pro tak velkou skupinu lidí."

Radka Mudrová, K2 finance

Děkuju za pozvání na Perfect Day a jsem ráda, že jsem tam mohla být.

Upřímně se mi strašně moc líbila ta seznamovačka na začátku, geniální bylo to představování někoho druhého...

Super nápad, nesmírně příjemné prolomení ledů a přirozené seznámení se s mnoha účastníky. 

Pak přednášející  - jeden lepší než druhý a u všech společný jmenovatel, a to lidé, kteří ví, co v životě chtějí, mají své cíle a vize

a dokáží si je plnit, spousta thety a životní energie. Moc krásné. Motivující.

Co musím ještě pochválit,je Vaše BÁJEČNÉ občerstvení, které nemělo chybu!! Samé dobroty. Kdy jste to stihli připravit, to vůbec nechápu.

A byla jsem u Vás poprvé, máte to tam parádní a hlavně jste celému domu vdechli DUŠI ;-)

No a Tvé i Ondrovo moderování a vedení celého dne - super super super! Smekám KLOBOUK A všechno co můžu :-)

Cítili jsme se tam všichni prostě skvěle!

Gratuluju Vám a přeju, ať se Vám plní všechny Vaše sny a plány. Jste neskuteční!!

Helena Bělohubá, AG 25 

Ze všech stran jistě slyšíte slova chvály, jak děláte určitě dobrou věc pro lidi, kteří se chtějí setkávat a předávat si navzájem zkušenosti, energii a také odvahu. Můžu říct, že i já smekám a vážím si toho, že Vás tahle věc napadla. Učila jsem dlouho angličtinu a v té se mi dařilo, protože jsem vše dělala od srdce. U Vás jsem tento pocit také měla, což je pro mě velké překvapení, protože v obchodním světě v prostředí Čech bych ho nečekala. To je pro mě asi největší překvapení. (Žila jsem 2 roky v Belfastu, tam to bylo právě jiné, než tady.) 

V sobotu jsem dostala odpověď na některé otázky, které zrovna řeším v hlavě a dozvěděla jsem se další nezbytné informace, jak na to. V jednotlivých přednáškách se mi u všech líbilo, že během chvíle přednášející dokázali vyjádřit myšlenky, zkušenosti a návody, které v životě opravdu fungují. Oslovilo mě to a snad budu Ríšovi ještě větší oporou, již jsem chvílemi nevěděla, jak to ve firmě uchytit dál. 
Moc děkuju!

Co se mi líbilo? 
Člověk našel informace nejen z obchodu, ale i z jiných oborů jako je zdraví, vše to spolu souvisí a to se Vám opravdu povedlo dát dohromady. Vím, co organizace akcí (mám jich pár také za sebou) znamená a jak to řekla na konci Lucka, tak jste to zvládli krásně. 

Tato setkávání mají opravdu smysl a děkuji Vám, že je organizujete.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.