Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Novinky

 

 

 

Česko-anglický webinář: Jak se naučit cizí jazyk tak jednoduše jako mateřský?

Naše mateřština je něco, co ovládáme bez jakýchkoli problémů. Nemusíme vůbec řešit, jakého je které slovo rodu, jaký pád máme zvolit, jak vypadá to a to sloveso v minulém času, zda jde o podmínkovou větu nebo ne apod. Prostě to "přirozeně" víme.

No jo, jenže "problém" je, že naše mateřština je čeština. Jazyk, který moc do světa není a který nám pohodičku v zahraničí nezajistí. A proto si lámeme hlavu s angličtinou/ němčinou nebo jiným cizím jazykem - abychom se domluvili a nebyli za tatary. 

Jenže učení se těchto jazyků nám jde většinou tak nějak hůř.

Více informací

Hledáme lektory angličtiny!

Hledáme lektory angličtiny!

Znáte někoho, kdo umí anglicky (nebo německy či jiným jazykem) a myslíte, že by se mu u nás mohlo líbit? 

Zájem o to, jak učíme u nás v Jazykovce se srdcem, roste. Od února jsme například začali učit v Hotelové škole v Plzni, v Pekařství Jílek v Blovicích nebo jsme byli požádáni o otevření dalších kurzů v Monteferru Hrádek a.s., kde učíme stále více. Naše práce má opravdové výsledky a naši lektoři jsou profesionálové, kteří na sobě neustále pracují. 

Protože naše manažerka momentálně v dubnu očekává čtvrté miminko, budeme určitě potřebovat další posilu. Na začátku je u nás nutné projít osobním pohovorem a následně tréninkem lektora, který předá budoucímu lektorovi veškeré funkční know-how naší práce v praxi. Předtím, než jej vůbec pustíme do první lekce, si několikrát vyzkouší a zažije, že na to má! 

Naším lektorů jsme především všudypřítomnou oporou, ale zároveň po nich vyžadujeme velmi dobře odvedenou práci. Více si o nás všech můžete přečíst zde  nebo doporučujeme strávit pět minut s článkem našeho headteachera (hlavního lektora) Lukáše Berky o tom, Jaké to je být členem Perfect World

Pokud Vás to láká nebo máte tip na vhodného človíčka k nám, dejte nám prosím vědět - oceníme to! 

Více informací

Živý webinář "Letos tu angličtinu už opravdu nakopnu!"

Novoroční předsevzetí. Všichni je známe, občas si je dáváme, ale málokdy se nám daří jich dosahovat. Učení se cizích jazyků bývá mezi nimi velmi často a na otázku, jak vypadají na konci roku výsledky, si můžete odpovědět sami.  Nebylo by skvělé tento nešvar změnit a letos s tou...

Více informací

Nový ceník platný pro všechny studenty od 1.9.2018

Naši milí studenti, 

jestli už u nás nějakou dobu studujete, možná jste zaregistrovali, že Vaše ceny lekcí zůstaly stejné, ale noví studenti již studovali za ceny vyšší. Od ledna 2018 jsme zvýšili ceny soukromých lekcí a lekcí ve skupinkách. Byli jsme si vědomi toho, že tato změna není nic příjemného, a proto jsme zajistili, aby se Vás co nejdéle nedotkla. 

Od září 2018 jsme však již nuceni naše nové ceny aplikovat na všechny naše studenty bez výjimky. 

Více informací