Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Míša Pihrtová

Co jsem v jazyce, který učím, dokázala já?


V Perfect World učím momentálně angličtinu a němčinu. Angličtinu mám v podstatě od malička, mám za sebou úspěšně složený certifikát FCE na úrovni B2 a v příštím roce se chystám na zkoušku C1. Angličtina jako jazyk mě velmi baví, užívám si, že mohu číst knížky v originále nebo sledovat filmy v původním znění bez větších problémů. Líbí se mi, že v každém jazyce je neustále něco nového, co může člověk objevovat a učit se. Němčině se v poslední době také hodně věnuji. Po skončení studia, což bude snad brzy :D, bych ráda složila mezinárodní zkoušku na úrovni C1. Tyhle dva jazyky nejen učím, ale také je studuji na vysoké škole, takže mohu říct, že se jim věnuji opravdu naplno.


Kdo jsem:


Asi taková normální holka. Ráda jsem aktivní, proto mě nejčastěji uvidíte někde v poklusu s plným diářem věcí, které chci za den zvládnout. Občas ale také potřebuji na chvíli oddechnout, jít posedět s přáteli, a nebo jen tak relaxovat někde venku.


Kolik mi je let:

Tento rok v srpnu už to bude 22.

Kde bydlím:

Mé aktuální bydliště je ve Vejprnicích u Plzně, ale 90% dne většinou trávím v Plzni.

Jak vypadám:

Často od ostatních slýchávám, že se neumím mračit nebo být naštvaná. Vždy s úsměvem na tváři a pozičně naladěná, tak mě uvidíte určitě nejčastěji.

Co dělám:

Snažím se žít život naplno. Dělám úžasnou práci, která mě baví a naplňuje a zároveň je i mým koníčkem – co víc si přát.

Čím žiji:

Dalo by se říct, že okamžikem. Snažím se využít každý den naplno, dělat co mě baví a být s lidmi, které mám ráda.

Co nemám ráda:

Věčné pesimisty – s těmi si opravdu moc nerozumím. Někdo by mohl říct, že jsem až příliš pozitivní. Snažím se ve všem najít to dobré a nezabývat se tím, co by se mohlo stát kdyby… Beru život takový, jaký je a nestěžuji si (i když občas to člověku také ujede, ale to je spíš nárazová záležitost). :D

Proč učím:

Když vidím na studentech pokroky, mám z nich vždycky obrovskou radost. Ráda dávám lidem pocit, že konečně můžou dosáhnout nebo zvládat něco, co jim v životě v něčem brání.

Čeho chci dosáhnout:

Zůstat stále tak pozitivní jako teď, nenechat se ovlivnit okolím, mít hezkou rodinu a nějaké hezké místo k bydlení, třeba malý domeček se zahradou. Také bych chtěla oprášit ruštinu, kterou jsem měla na gymnáziu.

Můj citát:

Keep your face to the sunshine and you cannot see a shadow.

Můj člověk:

Každý, se kterým si mám co říct.

 č.1
 č.2
 č.3
Michaela Pihrtová
Michaela Pihrtová
Michaela Pihrtová