Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Lukáš Berka

Lukášův aktuální článek "Jaké to opravdu je být členem Perfect World."

Co jsem v jazyce, který učím, dokázal já?

Největší radost mám z projektu EDISON, který proběhl v roce 2015, který jsem měl čest vést a uskutečnit jako leader se svým týmem. Projekt probíhá na středních a základních školách, kde skupina zahraničních stážistů z různých koutů světa seznamují studenty se svoji kulturou a prolamují tak zažité stereotypy a předsudky. Vše probíhá v anglickém jazyce. Měl jsem 21 úžasných stážistů z 18 různých zemí světa (např. Estonsko, Ukrajina, Brazílie, Austrálie, Japonsko, Taiwan, Čína, Jižní Korea, Pakistán, Kolumbie, Tunisko nebo Egypt). Po šesti týdnech s touto partou mi došlo, že chci pomáhat a rozvíjet lidi ve svém okolí, takže se těším na to, co uděláme s tvojí angličtinou ;)

Kdo jsem?

Rodilý plzeňák, který má rád od každého trochu, sport (lyžování, cyklo, běhání pro radost, horolezení), muzika všeho druhu, geocaching, četba, vaření, uklízení, řízení auta nebo třeba hlídání dětí.

Kolik je mi let?

Krásný ročník 93.

Kde bydlím?

Do 16 let v Plzni, poté pár let na vesnici, momentálně zase v Plzni (v tom samém bytu, kde jsem vyrůstal) a opět plánuji návrat do té samé vesnice, ale již do vlastního domu, který chci postavit v nejbližších letech.

Jak vypadám?

Troufám si říct, že sympaticky. :-)

Co dělám?

Vystudoval jsem geografii na Západočeské univerzitě, naplno se věnuji učení tady v Perfect World, protože je to prostě perfect!

Čím žiji?

Rodinou a objevováním všeho nového.

Co nemám rád?

Houby na talíři (rád seberu, ale nepozřu).

Proč učím?

Protože mi to dává smysl. Poté, co jsem přestal chtít být popelářem, jsem vždycky chtěl mít povolání, které pomáhá rozvíjet ostatní.

Čeho chci dosáhnout?

Být šťastný.

Můj citát:

Musíš si ten život užívat!

Můj člověk:

Ten, který má zájem.

Lukáš Berka
Lukáš Berka
Luky Berka
Lukáš Berka