Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Jazykové tábory

Tábory s angličtinou

 

Hledáte letní tábor pro své dítě, který ho skutečně nadchne a navíc něco naučí?

Rádi byste se i Vy tak trochu vrátili do dětských let a zažili tábor pro dospělé?

Na našich táborech zažijete krásné chvíle plné zábavy, radosti ze sebe sama, začnete si věřit a především se naučíte mluvit anglicky. Ať už jste úplní začátečníci a nebo pokročilí, s naším táborem ztratíte všechen ostych z mluvení, který jste doposud měli! Pročtěte si, jak se dělají tábory se srdcem, a co na ně říkají děti i dospělí!

Získejte zdarma 3 tipy, jak si vybrat tábor a nespálit se. Videotipy vám pošleme do e-mailu!

Dětský jazykový tábor

Tábor pro děti je tábor pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let, které mají rádi přírodu a kamarády. Je zastřešený celotáborovu hrou, díky které se Vaše dítě naučí pracovat s ostatními, respektovat je, a mít rádo samo sebe. Každý den je plný pohybu, kreativity, smysluplného učení a dobrého jídla, na jehož přípravě se podílí i samy děti. Naše dětské tábory pro nás představují jedno z nejkrásnějších období celého roku, protože děti díky nim udělají opravdový pokrok ve své angličtině, začnou si věřit a odjíždí s úsměvem na rtech. A to hřeje u srdce nejen rodiče, ale i nás! 

Tábor s angličtinou pro dospělé

Že jste o táboře pro dospělé ještě nikdy neslyšeli? My také ne, a proto jsme se rozhodli takové tábory pořádat. Myslíme si totiž, že v každém z nás je ještě kousek toho malého dítěte, kterým jsme před časem byli, a věříme, že existují lidé mezi 15 a 60 lety, kteří se do svých dětských let rádi vrátí! Proto pro Vás pořádáme tábory pro dospělé s angličtinou, které jsou plné kreativních aktivit, zajímavých her, odpočinku v přírodě a smysluplného učení, které Vám pomůže srovnat si své anglické znalosti, odhodit ostych a opravdu rozumět angličtině! Těšíme se na ty z vás, co chtějí zažít něco neobyčejného, co stojí za to!

Jazykové tábory

Víkendové pobyty s angličtinou

Baví Vás angličtina, ale nemáte tolik času, abyste chodili pravidelně do kurzu? Milujete víkendy a rádi je trávíte v přírodě? Tak právě pro Vás pořádáme víkendové pobyty s angličtinou, které jsou určeny jednotlivcům i rodinám s dětmi - zkrátka všem, kdo chtějí zažít pohodový víkend plný učení, co má smysl, hlavu a patu a skutečně rozvazuje jazyky, a toto spojit s pohybem, přírodou a kreativními hrami. Budeme se těšit na ty z Vás, co se nebojí zažít tak trochu jiný víkend!

Zajímá Vás, co si o letním jazykovém táboře myslí děti? Přečtěte si jejich milé povídání o tom, jak se jim tábor líbil. 

Informace pro rodiče, kteří by rádi dali své ratolesti na letní jazykový tábor.

Chci se přihlásit na letní tábor