Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Letní intenzivní konverzační kurz angličtiny

Chcete se o prázdninách opravdu pořádně rozmluvit? 

Nezáleží Vám až tolik na gramatice, ale toužíte hlavně mluvit a nebát se?! 

Pak je náš letní intenzivní konverzační kurz přesně to, co hledáte!! 

Kdy konverzační kurz probíhá? 

5.-9.8. / 26.-30.8. 2019, pondělí - pátek 8.30-11.45h (dopolední varianta) nebo 17-20.15h (večerní varianta). 

Celkový počet lekcí?

20 lekcí za týden - a to už je pořádný prostor k tomu ten osudný blok konečně překonat! :-)

Náplň lekcí a účel kurzu?

Lekce jsou zaměřené na mluvení anglicky, na vaše vlastní vyjadřování, schopnost se uvolnit. Nepoužíváme žádné učebnice, těšit se můžete na konverzace, situační hy, krátké rozhovory, popisy slov a především angličtinu všude, kam se podíváte. Účel je pomoci Vám překonat osudný blok v mluvení a odhodit zábrany. 

Každá lekce je koncipovaná velmi aktivně a záživně, vždy plně využívá Váš potenciál a nikdy Vás nenechá spát. Témata určuje lektor, který je na každou hodinu 100% precizně připraven. 

Pro koho je konverzační kurz vhodný? 

Konverzační kurz angličtiny je určen pro všechny, kteří touží mluvit anglicky plynuleji a bez zábran. Nezáleží na Vaší úrovni, dokážeme se postarat o to, abyste si odnesli to, co potřebujete. Jediné, co musíte mít, je chuť a ochota makat.

Kde se v létě učíme? 

Když je krásně, učíme se venku na terase nebo na zahradě u domečku naší jazykovky, takže nebudete nikde zavření - zároveň se staráme o Vaše maximální pohodlí, takže se můžete těšit na chlazené nápoje a příjemné prostředí! :-)

letní konverzační kurz

 Lektor? 

Prázdninové konverzační kurzy vede většinou naše rodilá mluvčí Agnieszka Buchalska, která je zkušenou lektorkou, vtipnou společnicí a perfektní průvodkyní k Vaší lepší angličtině! Dokáže pracovat se všemi úrovněmi, takže se rozhodně není čeho bát!

Cena? 

20 lekcí letního intenzivního konverzačního kurzu stojí 3000,- bez DPH (3630,- s DPH), tedy jedna lekce vychází na 150,- bez DPH. Kapacita je maximálně 10 studentů / kurz. 

Reference našich konverzačních kurzů? 

David Čajka, vedoucí pracovník Siemens 

"Lekce pod Tvým vedením jsou skvělé a určitě pomáhají zlepšovat mojí angličtinu, takže volba je jednoduchá. A jak jsem řekl, stále je dloooouhá cesta přede mnou."

Petra Viltová, učitelka na SŠ DUKE Náhorní Praha

Dominika nás všechny ohromila svou energií. Oceňovala jsem obzvláště schopnost vysvětlit látku a probíraný jev v angličtině a přesto srozumitelně tak, že jsme je bez nesnází pochopili. Líbilo se mi také střídání aktivit, pomocí kterých jsme procvičovali nová slovíčka - ať již to bylo mluvení, poslech či gramatika. Během jediného víkendu jsem si tak zažila několik nových slov, spojení a frází, která se mi, díky důslednému procvičování, velmi rychle vžila. Lektorka nás nenechala ani na minutu vydechnout, což se mi moc líbilo. Byla přísná, ale zároveň milá a ochotná vše vysvětlit.

Barbora Šmídlová, Project Buyer IMI Třemošná 

V porovnání s předchozími lektory, které jsem kdy mohla vyzkoušet, je pro mě Domča č. 1. Jsem naprosto spokojená s jejím přístupem během hodiny. Celá lekce je vždy velice živá, proaktivní, zábavná a přitom velice naučná. Vždy odcházím nadšená a těším se na další týden. Hodně konverzujeme, což mi vyhovuje, a zpětnou vazbu vím vždy okamžitě, tudíž své chyby mohu ihned opravit, a tím si je i lépe utříbit do paměti. Vždy dává prostor na individuální dotazy, které ihned zodpoví. Je velice nápomocná, otevřená a pozitivní. Vřele každému doporučuji a známkuji za 1*.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.