Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Letní intenzivní konverzační kurz angličtiny

Chcete se o prázdninách opravdu pořádně rozmluvit? 

Nezáleží Vám až tolik na gramatice, ale toužíte hlavně mluvit a nebát se?! 

Pak je náš letní intenzivní konverzační kurz přesně to, co hledáte!! 

Kdy konverzační kurz probíhá? 

6.-10.8. nebo 27.8.-31.8. 2018., pondělí - pátek 8.30-11.45h (dopolední varianta) nebo 17-20.15h (večerní varianta). 

Celkový počet lekcí?

20 lekcí za týden - a to už je pořádný prostor k tomu ten osudný blok konečně překonat! :-)

Náplň lekcí a účel kurzu?

Lekce jsou zaměřené na mluvení anglicky, na vaše vlastní vyjadřování, schopnost se uvolnit. Nepoužíváme žádné učebnice, těšit se můžete na konverzace, situační hy, krátké rozhovory, popisy slov a především angličtinu všude, kam se podíváte. Účel je pomoci Vám překonat osudný blok v mluvení a odhodit zábrany. 

Každá lekce je koncipovaná velmi aktivně a záživně, vždy plně využívá Váš potenciál a nikdy Vás nenechá spát. Témata určuje lektor, který je na každou hodinu 100% precizně připraven. 

Pro koho je konverzační kurz vhodný? 

Konverzační kurz angličtiny je určen pro všechny, kteří touží mluvit anglicky plynuleji a bez zábran. Nezáleží na Vaší úrovni, dokážeme se postarat o to, abyste si odnesli to, co potřebujete. Jediné, co musíte mít, je chuť a ochota makat.

Kde se v létě učíme? 

Když je krásně, učíme se venku na terase nebo na zahradě u domečku naší jazykovky, takže nebudete nikde zavření - zároveň se staráme o Vaše maximální pohodlí, takže se můžete těšit na chlazené nápoje a příjemné prostředí! :-)

letní konverzační kurz

 Lektor? 

Všechny prázdninové konverzační kurzy vede Dominika Pašková, manažerka Perfect World, která má 10 let praxi ve výuce angličtiny, je úspěšnou absolventkou nejvyšší mezinárodně uznávané Cambridgeské zkoušky CPE (C2) a používá metodu interaktivního koučingu s cílem studenta plně osamostatnit. Je hodnocená jako druhý nejlepší lektor v ČR.

Cena? 

20 lekcí letního intenzivního konverzačního kurzu stojí 2500,- bez DPH (3025,- s DPH), tedy jedna lekce vychází na 125,- bez DPH. Kapacita je maximálně 10 studentů / kurz. 

Reference? 

David Čajka, vedoucí pracovník Siemens 

"Lekce pod Tvým vedením jsou skvělé a určitě pomáhají zlepšovat mojí angličtinu, takže volba je jednoduchá. A jak jsem řekl, stále je dloooouhá cesta přede mnou."

Petra Viltová, učitelka na SŠ DUKE Náhorní Praha

Dominika nás všechny ohromila svou energií. Oceňovala jsem obzvláště schopnost vysvětlit látku a probíraný jev v angličtině a přesto srozumitelně tak, že jsme je bez nesnází pochopili. Líbilo se mi také střídání aktivit, pomocí kterých jsme procvičovali nová slovíčka - ať již to bylo mluvení, poslech či gramatika. Během jediného víkendu jsem si tak zažila několik nových slov, spojení a frází, která se mi, díky důslednému procvičování, velmi rychle vžila. Lektorka nás nenechala ani na minutu vydechnout, což se mi moc líbilo. Byla přísná, ale zároveň milá a ochotná vše vysvětlit.

Barbora Šmídlová, Project Buyer IMI Třemošná 

V porovnání s předchozími lektory, které jsem kdy mohla vyzkoušet, je pro mě Domča č. 1. Jsem naprosto spokojená s jejím přístupem během hodiny. Celá lekce je vždy velice živá, proaktivní, zábavná a přitom velice naučná. Vždy odcházím nadšená a těším se na další týden. Hodně konverzujeme, což mi vyhovuje, a zpětnou vazbu vím vždy okamžitě, tudíž své chyby mohu ihned opravit, a tím si je i lépe utříbit do paměti. Vždy dává prostor na individuální dotazy, které ihned zodpoví. Je velice nápomocná, otevřená a pozitivní. Vřele každému doporučuji a známkuji za 1*.

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.