Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Konverzace s rodilým mluvčím

Jste na tom s angličtinou, němčinou nebo jiným jazykem dobře?

Nechcete se již učit žádné gramatické jevy nebo další slovíčka, ale zkrátka potřebujete mluvit?
Pak právě pro Vás jsou tu naši rodilí mluvčí a čeští lektoři, kteří umí vést konverzační lekce, které rozvážou i ten nejlínější jazýček!


Co Vám konverzace v Perfect World dají?
Tyto lekce určené všem, kteří mají už něco za sebou, způsobí, že si budete více věřit v mluveném projevu, nebudete muset o všem tak dlooooooouho přemýšlet a cizí jazyk Vám bude přirozenější. Zároveň se zvýší Vaše schopnost lépe rozumět a to, čemu nerozumíte, si případně domyslet, díky čemuž Vám nebudou unikat souvislosti!

Kdo konverzační lekce vede?
Konverzace v Perfect World jsou vedeny buď rodilým mluvčím daného jazyka, který je kompletně vyškoleným lektorem Jazykovky se srdcem a učí dle našeho know-how, či českým lektorem, taktéž plně vyškoleným a kvalitním učitelem – v závislosti na Vašich preferencích a úrovni jazyka, kterou Vám zdarma změříme na úvodní schůzce a následně Vám poradíme nejvhodnější typ lekce. Můžete si tedy být jisti, že Váš lektor bude spolehlivý, interaktivní a bude přesně vědět, co, jak a proč Vám předává.

Konverzace s rodilým mluvčím

V jakých jazycích konverzační lekce nabízíme?
V našem lektorském týmu máme rodilého mluvčího angličtiny, němčiny a ruštiny a české lektory vyučující angličtinu, němčinu, italštinu, španělštinu, francouzštinu a ruštinu i v konverzačních lekcích.

Co na konverzacích v Jazykovce se srdcem stojí za to?
Především přístup lektora, který se o Vás skutečně zajímá a záleží mu na Vašem pokroku, v neposlední řadě však také na jasný plán Vašich lekcí, které jsou vždy pojaty tak, aby Vás vtáhly do děje a na jejich konci jste zjistili, že jste to právě Vy, kdo celou dobu „nezavřel pusu“ :-) A tak to má být!

Jaká je cena konverzací?
Cena za konverzační lekce je stejná jako u lekcí soukromých – názorně tedy takto:

konverzace s českým lektorem … 300 Kč/ 45 min bez DPH
konverzace s rodilým mluvčím … 400 Kč/ 45 min bez DPH

Pokud se chcete dozvědět více, nechat si změřit úroveň jazyka a nebo si vyzkoušet ukázkovou lekci – stačí napsat na posta@perfect-world.cz nebo zavolat na 608 618 889! Těšíme se na Vás!

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.