Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Konverzace v cizích jazycích

Angličtinu už tak nějak ovládáte, ale stále to není to, co byste si představovali? 

Chybí Vám možnost mluvit? 

Nezajímá Vás tolik přesná gramatika, ale chcete hlavně rozumět a dokázat se zapojit? 

Pak přesně pro Vás je určená naše novinka!

Co? 

Kurz plný mluvení a prostoru pro Vás samotné, podporující Vaše vlastní vyjadřování. Kurz, kterému vládne komunikace a interakce mezi učitelem a studenty, ale především mezi studenty samotnými. Kurz, co Vám dodá šťávu a odstraní všechny bloky z používání cizího jazyka. 

Proč? 

Konverzační kurz vznikl na základě požadavku několika studentů pravidelně navštěvujících naše konverzační lekce zdarma - tito lidé mají angličtinu rádi, baví je a chtějí více mluvit. Mluvit v kontextu, mluvit s různými lidmi, na různá témata a nebát se toho. Proto vznikl tento kurz, aby dal možnost a příležitost se zlepšovat. 

Pro koho? 

Konverzační kurz je určen komukoliv, kdo se chce v angličtině posunout kupředu. Můžete být na jakékoli úrovni, poradíme si s tím tak, abyste si mezi sebou byli navzájem prospěšní. 

kurzy anglické konverzace

Kdy a jak? 

Konverzační kurzy se konají každý týden třikrát, a to v pondělky, úterky a pátky - čas je vždy 16-17.30h. Na konverzační kurzy se můžete přihlašovat z lekce na lekci nebo na jak dlouho dopředu chcete.

První lekce po prázdninách proběhne v pondělí 11.9.

Nemusíte chodit na každou lekci, lekce jsou koncipované tak, aby na sebe nenavazovaly a aby tedy nevadilo, když občas nedorazíte. 

Cena? 

Konverzační kurz se hradí předem a cena za lekci (90min) je 250,- (bez DPH). Po uhrazení kurzovného si můžete vždy vybrat výukové dny a na ty se hlásit předem na našem emailu posta@perfect-world.cz nebo telefonu 608 618 889. Pokud se na lekci přihlásíte a nakonec nemůžete přijít, můžete ji bezplatně zrušit 24h předem - při pozdějším zrušení Vaše lekce bohužel propadá. 

Kurzovné je možné hradit na základě faktury, kterou Vám rádi vystavíme poté, co se na všem domluvíme. 

-----------------

Nově od září 2017 nabízíme i

ryze konverzační kurz NĚMČINY!