Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Anglická konverzace

Angličtinu už tak nějak ovládáte, ale stále to není to, co byste si představovali? 

Chybí Vám možnost mluvit? 

Nezajímá Vás tolik přesná gramatika, ale chcete hlavně rozumět a dokázat se zapojit? 

Pak je náš konverzační kurz pro Váš jako šitý na míru!

Co je konverzační kurz? 

Kurz plný mluvení a prostoru pro Vás samotné, podporující Vaše vlastní vyjadřování. Kurz, kterému vládne komunikace a interakce mezi učitelem a studenty, ale především mezi studenty samotnými. Kurz, co Vám dodá šťávu a odstraní všechny bloky z používání cizího jazyka. 

Proč konverzační kurz vznikl? 

Konverzační kurz se zrodil na základě požadavku mnoha našich studentů, kteří mají angličtinu rádi, baví je a chtějí více mluvit. Mluvit v kontextu, mluvit s různými lidmi, na různá témata a nebát se toho. Proto vznikl tento kurz, aby dal možnost a příležitost se zlepšovat. 

Pro koho jsou konverzace vhodné? 

Konverzační kurz je určen komukoliv, kdo se chce v angličtině posunout kupředu. Můžete být na jakékoli úrovni, poradíme si s tím tak, abyste si mezi sebou byli navzájem prospěšní. 

kurzy anglické konverzace

Kdy a jak konverzace probíhají? 

Konverzační kurz probíhá každou středu od 16-17.30h a vede jej přímo naše manažerka Dominika Pašková, která má s učením angličtiny již 12 let zkušeností a praktikuje zážitkové učení plné prostoru pro Vás.

Každá lekce kurzu je koncipována tak, aby nenavazovala na tu předchozí, a tak vůbec nevadí, budete-li na nějaké chybět. Přihlašovat se můžete z lekce na lekci.

Jaká je cena konverzací? 

Cena na 90min ... 250,- bez DPH 

Hradí se vždy 10 lekcí dopředu ... 2500,- bez DPH (3025,- s DPH)

Po uhrazení kurzovného začínáte makat na své angličtině :) Přihlašovat se můžete z lekce na lekci, pokud se na lekci přihlásíte a nakonec nemůžete přijít, můžete ji bezplatně zrušit 24h předem - při pozdějším zrušení Vaše lekce bohužel propadá. 

Kurzovné je možné hradit na základě faktury, kterou Vám rádi vystavíme poté, co se na všem domluvíme. 

----------------