Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Jazykový tábor vašima očima

Ahoj, všichni dospěláci,

Jmenuju se Markéta. Nejsem ani moc mladá a asi ani nijak moc chytrá. Ale mám jeden obrovský sen. Chci se skutečně naučit anglicky.

Tohle jsem si řekla už kdysi dávno, ale znáte to. Většinou vás to nikde moc nebaví, a hlavně, jakmile přijde léto, často studium přerušíte a pak se může začít rovnou od začátku. Pak jsem ale jednou narazila na LETNÍ TÁBORY PRO DOSPĚLÉ S ANGLIČTINOU. Nabízela je jazyková škola Perfect World a mě to zaujalo. 

Skoro to totiž znělo tak, že si několik studentů, co už jsou takzvaně "v letech", sbalí pár listů papíru, ponožky, kartáček a takové ty podobné věci a na pár dnů opustí své rodiny, aby se mimo své domácí prostředí kdesi v přírodě naučili mluvit anglicky. A to by bylo bezva, řekla jsem si tehdy.

Přihlásila jsem se, aniž bych nějak přesně věděla, co mě čeká. A to zrovna já jsem takový pragmatik strašpytel. Jenže najednou jsem to prostě chtěla zažít. Nikdy předtím jsem o tom neslyšela, a co kdyby to bylo vážně fajn? Docela jsem byla zvědavá na ty všechny lidi a vůbec. Znáte to, přijdete na nádraží a víte, že jste tam docela sami. Nikoho krom organizátorů neznáte a myslíte si, že všichni koukají jenom na Vás.

Jakmile jsem se ale představila, hned to všechno spadlo. Ostatní byli skvělí, Domi mě se všemi seznámila a taky řekla, že v podstatě začínáme už ve vlaku- měli jsme totiž v plánu celotáborovou hru se začátkem právě v momentu usazení se ve voze, takže ze všech spadl stud sám od sebe tak rychle, že jsme se až divili, kam už zmizel.

Spousty angličtiny od prvních momentů a já se vůbec nebála ji používat. Myslela jsem si, že ji neumím. Ale byli tam i takoví, jako třeba Petr nebo Roman, kteří neuměli ani slovo, vážně nic. Ale to vůbec nevadilo. V Perfect World jsou prostě profesionálové, takže kluci v podstatě dlouho nečekali a už mluvili taky. A nikdo nevěděl, co to znamená "mít blok".

A dál? Bylo toho spousty- bydleli jsme v Jižních Čechách, každé ráno se trochu protáhli, učili se ve skupinách podle úrovní, smáli se a opravdu mluvili. Na angličtinu jsme si tak zvykli, že právě v ní byla první slova po našem probuzení. Hráli jsme v ní spousty her i nějaké sporty, večer, když Domi hrála na kytaru, jsme zpívali u ohně, a já se cítila jako 15-i letá holčina, co prožívá ta nejlepší léta.

Jsme teď skvělá parta a já mám pocit, že mám obrovské štěstí, že do ní mohu patřit. A navíc- když mě dnes na ulici zastaví Angličan, mě už se srdce nezastaví.

Řekla bych v

ám toho ještě spousty, ale snad by bylo nejlepší, abyste těch sedm dní zažili taky…

Tak nelelkujte, ať na vás ještě zbyde místo - a přihlaste se na posta@perfect-world.cz nebo na 608 618 889!

Na jak dlouho: vždy na týden, od neděle do soboty

Termíny: 

  • 30.6.-6.7.2019
  • 28.7.-3.8.2019
  • 18.-24.8.2019

 

Místo: lesy mezi Čižicemi a Nebílovy na Plzeňsku

Počet lekcí: 42 lekcí (dopoledne 4 lekce, odpoledne 4 lekce, první a poslední den 1 lekce)

Cena: 8 000,- (bez DPH)

(Cena je splatná před táborem, je možná individuální domluva na splátkách až do konce roku 2017)

Veškeré podrobné informace obdržíte po přihlášení. 

 

Vyplňte prosím Vaše celé jméno.
Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.