Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Dominika Pašková

 

Chcete se o Dominice dozvědět více? 

Můžete ji kdykoli kontaktovat na emailu domi@perfect-world.cz nebo na telefonu 608 348 889. 

Mrkněte na její blog!

Nebo si přečtěte aktuální rozhovor s ní z časopisu Výjimečné ženy.

Kdo jsem:

Jsem zakladatelkou Perfect World, matkou dvou houževnatých kluků a jedné krásné slečny, vášnivou běžkyní, nadšenou spisovatelkou, milující manželkou a nevyléčitelným snílkem, který věří, že Perfect World existuje.

Proč jsem založila jazykovku se srdcem?

Protože si myslím, že by lidé vše, co dělají, měli dělat s láskou. A to především svoji práci, protože té se věnujeme úplně nejčastěji. A protože si myslím, že důležité je to, co člověk dělá, a ne to, co říká, rozhodla jsem se jen "neříkat", ale i dělat.

Jakou mám kvalifikaci a praxi v oboru?

Ovládám angličtinu, němčinu a španělštinu, ze všech těchto jazyků jsem úspěšně absolvovala mezinárodní zkoušky, z angličtiny na úrovních B2 (FCE), C1 (CAE) a C2 (CPE), z němčiny B1 (Zertifikat Deutsch), B2 (Mittelstufe Deutsch) a C1 (Oberstufe Deutsch) a konečně ze španělštiny A2 (DELE B1).

V současnosti pracuji na rozvoji svojí španělštiny, v roce 2018 se chystám na zkoušku B1, a mým velkým cílem je složit do konce roku 2018 zkoušku C2 z němčiny. 

S výukou jsem začala ve svých 17-i letech, a tu práci jsem milovala. Když jsem získala potřebné zkušenosti k tomu, abych si mohla vytvořit vlastní know-how, rozhodla jsem se založit Perfect World - jazykovku se srdcem, jejíž učitelé učí s láskou a skutečným zájmem o studenta.

Myslím, že je důležité, abychom se k sobě všichni chovali s úctou a pokorou a mrzelo mne, že to tak často nebývá. Perfect World měl být jinou školou, místem, kam lidé chodí rádi a které jim pomáhá se zlepšovat a věřit si.

Během dalších let jsem absolvovala ještě několik tréninků a seminářů, kterým jsem vděčná za to, že Perfect World funguje opravdu perfektně a že je pro nás všechny ctí pro takovou společnost pracovat - hrdě jsem prošla například Komunikačním tréninkem vyšší školy, Motivačním seminářem pro vedoucí pracovníky, seminářem Jak vytvořit a udržet skvělý tým a nebo Základy efektivního marketingu. Ještě toho je přede mnou dost, ale již nyní mohu říci, že jsem na Perfect World pyšná.

Čím žiji?                                                           

Tím, že dennodenně překonávám překážky při cestě za svým snem, směju se na své děti, držím za ruku svého manžela a nosím si s sebou své vlastní slunce. 

Co je můj sen?

To, co dělám. Můj sen je žít život, který nežiji jen pro sebe. Ani jen pro sebe a pro svoji rodinu. Ani jen pro sebe, pro svoji rodinu a pro lidi kolem. Ani pro sebe, svoji rodinu, lidi kolem a přírodu. A mohla bych pokračovat. Mým snem je totiž žít život, který žiji již nyní - vědomý život s rozhledem, procházet vzděláním, pomáhat, dávat naději, rozumět, vidět, dívat se, podávat ruku, radit, chápat, dávat a být. Klidně a jasně být. 

Co bych Vám chtěla vzkázat?

Dělejte vše, co děláte, s neodolatelným záměrem - hlubokou vírou v to, že to vyjde. A buďte ohledně toho klidní. Vzdělávejte se v tom, co umíte nebo chcete umět, a věřte, že vše, co si dokážete představit, je možné i v hmotném vesmíru. 

Co cizojazyčného jsem přečetla a co doporučuji? 

Angličtina 

Haruki Murakami, The colourless Tsukuru Tazaki and his year of pilgrimage - vhodné pro min. úroveň C1

Paulo Coelho, Eleven Minutes - vhodné pro min. úroveň B2-C1

Němčina 

Bernhard Schlink, Der Vorleser - ideální pro min. úroveň B2-C1

Španělština 

John Boyne, El niňo con el pijama de rayas - ideální pro min. úroveň B1

Jak podle Dominiky poznáte kvalitního lektora? 

 č.1
 č.2
Dominika a Ondřej Paškovi
Dominika Pašková
Dominika Pašková
Dominika Pašková s dětmi
Dominika Pašková