Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Dětské víkendovky s angličtinou

Chcete, aby Vaše dítě trávilo víkendy smysluplně a užilo si je?

Aby mělo možnost spolupracovat s ostatními dětmi a naučilo se něco nového?

Tak jej pošlete na naši dětskou víkendovku! 

Dětské víkendovky jsou určeny dětem ve věku od 8 do 15 let a jsou to takové malé tábory s angličtinou - těšit se Vaše děti mohou na celovíkendovou hru, zábavné a efektivní hodiny angličtiny, nové přátele, soutěže a jiné aktivity, které jen tak někde nezažije! Vy si zároveň můžete být jisti, že o Vaše malé bude perfektně a především s láskou postaráno!

aktuální termíny: 

24.-26.11.2017

(sraz vždy v pá v 16 h a následně v ne také v 16 h)

 tábor s angličtinou pro děti

 

 

místo: Naše vlastní chata v lesích mezi Čižicemi a Nebílovy na Plzeňsku nebo naše škola (velká rodinná vila) v Plzni na Bolevci

počet lekcí angličtiny: 15 lekcí

cena: 2000 Kč bez DPH/dítě (2420,- s DPH)

Cena je splatná nejdéle týden před akcí. Rezervovanou akci je možné bezplatně zrušit minimálně týden předem. Pokud ji zrušíte déle jak týden předem, bohužel už je to dost pozdě a jsme nuceni Vám účtovat 50% částky. Při zrušení déle jak 24h předem pak 100%. Dávejte na to prosím pozor, způsobuje nám to následně velké komplikace.

 

Místo (ubytování, stravování, hygiena)

květnový termín:

 • Ubytováni jsme vždy v naší malebné chatě uprostřed lesů mezi Čižicemi a Nebílovy nedaleko Plzně, v pokojících po 2-4 osobách.
 • Stravujeme se výhradně formou čerstvých domácích pokrmů, a to 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře).
 • K dispozici jsou dětem toalety, samozřejmě teplá sprcha a také venkovní bazén.

ostatní termíny v roce

 • Ubytování je v naší vlastní škole, velké rodinné vile, v Plzni nedaleko boleveckých rybníků. 
 • Ve škole je nám k dispozici velká kuchyň, mnoho tříd k obývání i učení, dvě krásné a plně vybavené koupelny (vana i sprchový kout), společenská místnost a obrovská zahrada. 
 • V okolí školy je možné dělat krátké i dlouhé procházky a hrát všemožné hry. Bolevecké rybníky se od školy nachází 15-20min chůze. 
 • Stravujeme se výhradně formou čerstvých domácích pokrmů, a to 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře).

Výuka angličtiny a program obecně

 • Pravidelný program se skládá z rozcvičky, sportovních a vědomostních her, kreativních aktivit, celovíkendové hry a výuky angličtiny.
 • Lekce angličtiny jsou: v pátek 1 odpoledne, v sobotu 2 dopoledne a 3 odpoledne, a v neděli 2 dopoledne a 2 odpoledne.
 • Mimo lekce, kde se budeme angličtinu hravým a zábavným způsobem naší škole vlastním učit, je angličtina součástí v podstatě všech aktivit.
 • Vaše dítě může být jakékoliv jazykové úrovně, na lekce jsou děti vždy rozděleny právě podle úrovně, a je odborně postaráno jak o jejich pocit spokojenosti, tak o další rozvoj jejich (nejen jazykových) schopností.

Cena

 • Cena víkendového pobytu s angličtinou je 2420 Kč/dítě a zahrnuje: ubytování, stravování, veškerý program a výuku angličtiny, péči lektorů, ceny za víkendovou soutěž, certifikát za absolvování lekcí angličtiny a hlavně nepopsatelný zážitek! 
 • Nejdříve se prosím přihlaste na našem emailu posta@perfect-world.cz a my Vás budeme ohledně všeho kontaktovat!

 

 

Dětské víkendovky jsou vytvořené pro děti mezi 8 a 15 lety, které se nebojí nových zážitků, mají rády lesy, louky, pole, lány, vodu, déšť, sluníčko, sníh, běhání, skákání, domácí bramboračku, kuřecí nudličky s rýží, lívance, večerní společenské hry a … no dobře, angličtinu mít rády nemusí – to je totiž teprve máme v plánu naučit!

Na dětské víkendovce se děti skutečně „vyblbnou“, zároveň budou ale strůjci smysluplných aktivit, které je naučí mnoho nového, z čehož bychom asi nejvíce vystihli umění chovat se hezky k druhým a spolupracovat. Během stavby skupinového přístřešku dětem nezbude nic jiného než rozdělit si práci a nést zodpovědnost za své výsledky, během lekcí angličtiny zase budou díky individuálnímu přístupu mít stále oči na šťopkách a během celého víkendu tak pochopí, že nic není zadarmo a že ten, kdo dělá věci správně, neschovává se za ostatní a umí „se kousnout“, je zpravidla většinou ten, kdo si zaslouží skutečné uznání.

Na dětské víkendovce učí vždy dva plně vyškolení lektoři Perfect World, kteří to s dětmi umí, rozumí jejich potřebám a dokáží je motivovat! Věřte nevěřte, výsledky budou i po pouhých třech dnech skutečně znát!