Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt
Akční lítáko pro přihlášení na kurzy a akce.

Skrýt

Brožura „Tipy na to, jak poznat kvalitního lektora“

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, že ne každý lektor nebo učitel, kterého jste měli možnost poznat, byl ten pravý? Občas byl moc hodný, jindy moc přísný, pak zase nudný, tu a tam nevěděl, co dělat, či byl nepřipravený a tak nějak zkrátka to ne vždycky bylo úplně ono. Jaký by tedy podle Vás měl správný učitel být?

Občas slýcháme, že to je přece jasné, že každý cítí, zda mu lektor sednul nebo ne. Pocit je určitě důležitý ukazatel, není však vždy vhodné se na něj spoléhat. Důvodů pro to je více – někdy se může hodit vědět již předtím, než lektora poznáte, zda je to ten pravý či nikoli, protože ne vždy se nám chce „ztrácet čas“, jindy si třeba i takový komfort dopřejeme a skutečně počkáme až na pocit, avšak i v tomto případě mohou být dojmy po nějakou dobu velmi zavádějící. Jeden typ lektora má totiž například takovou charakteristiku, která se tváří býti dobrou a skoro až výbornou, avšak následně se ukáže, že studenta spíše oslabuje a bere mu jistou část prostoru, která by měla být určena jemu.

Abychom Vám trochu pomohli a zapříčinili tak, že nebudete muset doufat, že to s tím a tím lektorem dopadne dobře, vytvořili jsme brožuru obsahující deset tipů na to, jak poznat správného lektora. Jaké tipy to jsou, to Vám neprozradíme, avšak můžeme s rukou na srdci říci, že jsou skutečně hodnotné a bez výjimky reflektují na schopnost lektorů přivést Vás k výsledkům, které si přejete.

Brožuru můžete získat objednáním v našem e-shopu. Také si ji můžete koupit přímo v Jazykovce se srdcem. Ať už se k ní však dostanete jakkoli, jsme přesvědčeni, že Vám pomůže a naučí Vás dívat se na to, co je skutečně důležité a co o Vašem učiteli vypovídá. Ve výsledku však, a to nejspíše ani není nutné připomínat, jste to především Vy sami, kdo musí zatnout zuby a na kom záleží, zda bude úspěšný či nikoli. Říká se ale, že dobrá kontrola a vedení je umění přimět obyčejné lidi k neobyčejným výkonům – a to je přesně to, co bychom od svých učitelů měli požadovat…

 

Název brožury: Tipy na to, jak poznat kvalitního lektora (nejen) angličtiny

 

Autor: Dominika Pašková, manažerka Jazykovky se srdcem

 

K objednání zde.